telegram
آموزش رایگان الگو و دوخت با عضویت در کانال دراپاژ و الگوهای مدرن
hader-churve

دعوت از شما۰

سلام به شما دوستان عزیز

آموزشگاه طراحی دوخت و صنایع دستی ( دوخت های سنتی ) *  خلاق  *  به مناسبت روز و هفته معلم و همچنین به منظور معرفی دوره های جدید کوتاه و بلند مدت جلسه ای را برای حضور دوستداران هنر برگزار میکند.

از شما بانوی دوستدار هنر و هم چنین با ذوق دعوت میشود در روز شنبه ۱۳ اردیبهشت از ساعت ۹ صبح الی ۹ شب در مکان آموزشگاه : مشهد – قاسم آباد _ میدان حجاب _ طبقه فوقانی فروشگاه تک فاخر ، حضور به هم رسانده و در این جلسه مفید شرکت کنید.  تلفن ثابت آموزشگاه : ۶۲۳۴۴۴۲ و ۶۲۱۴۳۵۵

آموزشگاه خیاطی و صنایع دستی* خلاق * همیشه سعی داشته تا با صداقت کامل و هم چنین با استفاده از آخرین و جدیدترین متدهای روز دنیا و استفاده از کادری مجرب و تحصیلکرده شرایط مناسبی را در عرصه این هنر و رشته فراهم کند.

شما میتوانید با فرستادن یک پیامک بدون متن به شماره ۰۹۱۵۱۱۷۶۷۹۷ در سایت آموزشگاه عضو شوید و از طریق پیامک از اخبار هنری دنیا و آموزشگاه و خدمات سایت مطلع شوید.

برنامه های روز شنبه

۱- معرفی آموزشگاه و دوره های بلند مدت و کوتاه مدت و جدید با قیمت های بسیار مناسب زیر نظر سازمان فنی و حرفه ای ( دوره های خاص)

۲- نمونه ای از آموزش سه مربی آموزشگاه خانم سلطانی ، خانم طاهریان و خانم مظاهری در دو شیفت صبح و بعد از ظهر

( هر کدام از دوره ها با جزوه و عکس همراه میباشد.)

۳- پذیرایی از شما مهمانان عزیز

۴- ثبت نام دوره های مورد تقاضا ( دوره های کوتاه مدت ما طوری برنامه ریزی شده که تا قبل از ماه مبارک دوره تمام میشود.)

در ضمن ما برای ایام ماه مبارک برنامه ویژه ای داریم.

۵- ارائه نمونه کارهای هنرجویان در آموزشگاه

۶- معرفی سایت آموزشگاه و چگونگی استفاده از مزایای سایت

۷- دوره های کوتاه مدت بین ۵۰ ساعت الی ۱۰۰ ساعت برگزار شده و شهریه به نسبت دوره بین ۵۰ تا ۱۵۰ هزار تومان میباشد و در انتها به کارآموزان تاییدیه داده میشود.

۸- ظرفیت دوره ها محدود بوده (۱۴ الی ۲۲ نفر) و ثبت نام در روز جلسه انجام میشود. در صورت پر شدن ظرفیت کلاس ، ثبت نام جدید به دوره های بعد موکول میشود.

نام دوره های قابل برگزاری

۱- روبان دوز و نقاشی روی پارچه

۲- مدل های کشی

۳- پته دوزی و فرشینه

۴- کت ودامن

۵- لباس شب وعروس

۶- سرمه دوز

۷- پارچه ساز تزئینی ( کریت)

۸- چادر دوز

و…………………………………..

دوره های دیگر در آموزشگاه معرفی میگردد .

در ضمن دوره های جدید( اریگامی لباس ، رقص قیچی ، دراپینگ گل ، آموزش نرم افزار طراحی الگو و طراحی لباس ، طراحی اندام ولباس ، لباسهای سنتی ایران و……………) به زودی در فصل تابستان توسط خانم ظریفیان و مربیان دیگر اجرا خواهد شد.

به امید موفقیت برای شما